The lady's companion Netflix
Leestijd: 3 minuten

Ben jij fan van Bridgerton en dus van kostuumdrama’s? Dan is de serie The lady’s companion op Netflix zeker wat voor jou. In dit artikel vertel ik je alle ins en outs, zonder te spoilen natuurlijk! 

Onlangs ontdekte ik deze leuke Spaanse serie op Netflix. Meestal kijk ik vooral in het Engels, maar omdat ik toch benieuwd was door de trailer waarin heel wat mooie kostuums én decors langskwamen, waagde ik een kansje. En met succes, want inmiddels zit ik alweer in aflevering 4! Dat zegt genoeg, toch? 

Waar gaat de serie over? 

In de serie gaat het niet zoals in Bridgerton over de vrouwen van rijke families die de hoofdrol spelen, maar volgen we het leven van Elena Bianda, de gouvernante. Zij komt bij een vooraanstaande familie te werken en moet zorgen dat de drie dochters aan de man komen, omdat hun eigen moeder is overleden. 

Al snel loopt de relatie van de oudste dochter van de familie op een klein schandaal uit en moet Elena er alles aan doen om toch een man voor haar te vinden. De een-na-oudste dochter gaat studeren om arts te worden en is de enige vrouw tussen alle mannen. De jongste dochter rouwt nog om de dood van de moeder. Elena heeft haar handen vol aan de drie dochters. 

Ondertussen verschijnt haar oude liefde op het toneel en blijken er een hoop gevoelens te zijn. Een andere gouvernante is jaloers op de positie die Elena bij de rijke familie heeft en doet er alles aan om haar weg te werken. 

Gaat het Elena lukken om haar baan te behouden en zelf ook liefde te vinden? Dat zie je in The lady’s companion op Netflix

Sfeer

De sfeer vind ik zelf heerlijk. Grote decors, landhuizen, prachtige tuinen en natuurlijk de kleurrijke kostuums. Het filter is niet zo helder als in Bridgerton, maar dat hoeft ook zeker niet om de ultieme beleving te hebben. 

Er vinden genoeg intriges plaats, romantische scènes, drama en de nodige spicy scènes. Daar moet je natuurlijk dan wel van houden. Zoals we gewend zijn van Netflix is er ook een lesbische relatie aanwezig en ook dit werd op een mooie manier weergegeven. 

Mijn conclusie

Als liefhebber van kostuumdrama’s is het zeker een aanrader. Wil je weten of de serie wat voor je is? Bekijk dan hieronder de trailer van de serie. 

Je begrijpt dat dit met de nodige drama, intriges en romantiek gebeurt.  Ik geniet in ieder geval heel erg van de serie. Hieronder kun je de trailer bekijken:

Benieuwd naar andere fijne kostuumdrama’s? Hieronder heb ik een lijstje gemaakt, zodat je lekker door kunt kijken. Mocht je nog kijktips hebben, laat ze dan vooral hieronder achter!

Liefs, Lindi

Hoi! Ik ben Lindi en dit is mijn blog. Ik houd van interieur, DIY, series, lezen, en planten stekken. Ook ben ik auteur van feelgood boeken. Samen met mijn man en kinderen woon ik in Culemborg.

Post a Comment